Hakkımda

1986 Yılı doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum. Üç çocuk annesiyim (6,4,1). Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunuyum. Biyoteknoloji üzerine Yüksek Lisans yaptım ve Doktora eğitimime Gıda Mühendisliği alanında devam etmekteyim.

Sevdiklerim, akrabalarım, arkadaşlarım, dostlarım var. Bir de en kıymetlilerim; çocuklarım, eşim, babam ve erkek kardeşim. Bu blog benim, yaşadıklarım, anneliğim, tecrübelerim, çok şeyim. Burada her şey benim hakkımda. Yazmadan yaşayamayacağımı, yaşasam da hep eksik kalacağımı anladığım günden beri yazıyorum ve daha da yazacağım.

Gerçekleşmesi uzak olan kurulan hayaller değil, kurmaya dahi cesaret edilemeyen hayallerdir. O yüzden cesaretimiz kadar özgürüz. Zihnimizi özgür bıraktığımız kadar da cesur.

Yorum: 6

 1. gülcan 29 Mart 2013, 15:02 | Yanıtla

  selamlar,
  şaşkınlık ve hayranlık arası bir duyguyla okudum bazı yazılarınızı. istanbul’da yaşamak,iki tane bebeğe sahip olmak,yüksek lisans yapmak…bunların herbiri tek başına bir insanın üstesinden ancak gelebileceği şeyler.hatta bana göre iki çocuk bile imkansız.siz bunların hepsini aynı anda yapacak (üstelik bu yaşta) gücü,zamanı,sabrı ve isteği nasıl buluyorsunuz?Valla şapka çıkarıyorum.Tebrikler.

  • Çoluklu Çocuklu 2 Nisan 2013, 14:37 | Yanıtla

   Merhaba Gülcan,

   Yok o kadar da zor olmuyor, en azından aynı anda yüksek lisans yapma kısmı şuan rölantide mecburen ara vermek zorunda kaldım, bu durumdan daha da zoruyla başedenler var hatta benimki yanında hiçbir şey kalır belki. Allah insana kaldıramayacağı yükü yüklemiyor çok şükür.

   Çok teşekkür ederim:) Sevgiler:)

 2. Bal Yanağın Hikayesi 10 Temmuz 2013, 09:35 | Yanıtla

  Merhaba twitter ig tamama da ben sizin bloğu yeni keşfettim desem :)))

  • Çoluklu Çocuklu 20 Temmuz 2013, 15:18 | Yanıtla

   :)))

 3. Azra'nın Annesi 7 Ağustos 2013, 10:45 | Yanıtla

  Harikasınız.. sizi bugün keşfettim.. Rabbim çocuklarınızla, ailenizle hayırlı, huzurlu bir ömür nasip etsin..
  Sizden çok şey öğreneceğim… Şimdiden bayramınız mübarek olsun..

  • Çoluklu Çocuklu 10 Ağustos 2013, 12:50 | Yanıtla

   Çok teşekkür ederim, çok memnun oldum bende:) Sizin de bayramınız mübarek olsun sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir